
Циферблат декор для годинника 3 (уп.10шт.)
- В наличии
- Оптом и в розницу
225 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (97) 109-18-50
відділ продажу
- +380 (97) 761-41-38відділ продажу
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Циферблат декор для годинника 3 Діаметр - 34см Матеріал - картон У комплект входить 10шт. Створення годинника може бути цікавим та захоплюючим хоббі. Воно може вимагати багато часу, терпіння та навичок, але результат буде вражаючим, коли ви побачите свій власноруч створений годинник. Циферблат - це головна плата годинника, на якій розміщені показники часу. Але він - не просто функціональна деталь, але й декоративна складова годинника. Циферблат з картону стане цікавим варіантом для виготовлення годинника своїми руками. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 500 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 340 мм |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробу | різнокольоровий |
| Количество в упаковке | 10 |
| Материал | картон |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | циферблати |
| Ширина | 340 мм |
| Ширина упаковки | 350 мм |
- Цена: 225 ₴/упаковка
