Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маятник для годинникового механізму Висота 25.5см Матеріал пластик Декоративний пластиковий маятник - це елемент дизайну годинника,основною функцією якого є - створити естетичний ефект і надати годиннику оригінальний вигляд. Якщо ви захоплюєтесь творчістю та виготовляєте настінні годинники власноруч, то такий маятник допоможе вам створити складнішу та цікавішу конструкцію, і ваш годинник приверне ще більше уваги. Декоративний маятник може бути встановлений на годинниках різних типів - від класичних настільних до стінових і кухонних. При виборі маятника важливо враховувати його розмір, колір та форму, щоб він гармонійно вписувався в загальний дизайн годинника і створював бажаний естетичний ефект. В нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір механізмів, стрілок, корпусів, та інші необхідні матеріали для вашої роботи.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага упаковки (г) | 11 |
| Производитель | Китай |
| Высота | 250 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробу | коричневий |
| Количество в упаковке | 1 |
| Материал | пластик ПВХ |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Тип | маятник для ходинникового механізму |
| Ширина упаковки | 100 мм |
- Цена: 20,70 ₴

