Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замок А-170 М (А002) 37ммх23мм
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 37 мм |
| Материал | Металл |
| Ширина | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | замок |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Вага упаковки (г) | 18 |
| Глибина упаковки | 10 мм |
| Колір виробника | Золото |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Колір виробу | золото |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
- Цена: 35,10 ₴


