Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: ширина - 29мм, висота- 33мм
Колір: стара латунь
Матеріал: метал
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Замок |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага упаковки (г) | 13 |
| Висота | 33 мм |
| Висота паковання | 50 мм |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Колір виробника | Стара Латунь |
| Колір виробу | стара латунь |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Ширина | 29 мм |
| Ширина паковання | 30 мм |
- Ціна: 21,20 ₴

