Колір: срібло
Матеріал: метал
Діаметр: 20мм
Зажимне кільце використовується для скріплення аркушів при виготовленні блокнотів, альбомів, зразків продукції, підвішування банерів і т.п. Зручне зєднання,що дає можливість добавляти чи заміняти аркуші швидко та без додаткових інструментів. Листки зручно перегортати. Можливість багаторазового використання.
Такі кільця широко використовуються в скрапбукінгу та інших видах ручної творчості. Адже альбом на кільцях, зроблений своїми руками, принесе Вам масу позитивних емоцій.
Також наш магазин пропонує різні види зажимів, швидкозшивачів, кільцевих механізмів та іншої фурнітури для створення ваших виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 20 см |
| Матеріал | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | кріплення для зижимних механізмів |
| Висота паковання | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага упаковки (г) | 2 |
| Глибина упаковки | 20 мм |
| Ширина паковання | 30 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колір виробу | срібло |
| Спосіб встановлення | затяжний |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Одиниця виміру та кількість | шт. |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 2,30 ₴

